niedziela, 8 czerwca 2014

Jak znaleźć projektanta stron internetowych, sklepów www

Szukasz cały dzień dobrej oferty wykonania strony internetowej lub sklepu internetowego, ale od natłoku informacji ciężko zdecydować się na odpowiednią ofertę. Wyjaśnię Ci jak krok po kroku we własnym zakresie wykonać stronę internetową bez potrzeby znajomości języka programowania lub znaleźć odpowiedniego wykonawcę.

A więc, zaczynajmy.
Jest masa dostawców i projektantów stron www i sklepów www dosłownie masa. Możesz skorzystać z usług firmy albo z usług freelancera, to osoba, która nie prowadzi firmy, tylko szuka klientów na tak zwane umowy śmieciowe. Jedno i drugie rozwiązanie, jest dobre. Decyzja należy do ciebie.
Jeśli już masz swojego faworyta sprawdź, jaki serwer oferuje dla twojej nowej strony internetowej czy sklepu internetowego. Czy serwer należy do firmy, która nie zniknie jutro, czy opłata jest jednorazowa za wykonanie projektu www, jakie dodatki do sklepu internetowego, strony internetowej oferuje, czy abonament za serwer i domenę nie zmieni się po roku. Przejrzyj również wykonane projekty. Pamiętaj to Ty decydujesz jak będzie wyglądać Twój  projekt, ale zwróć też uwagę, że strona www czy sklep internetowy, jest dla Twoich klientów i musi być przyjazny wizualnie dla potencjalnych klientów.